Kontakti

SIA "Med grupe"

Faktiskā un juridiskā adrese
Kā atrast?
Rekvizīti

Mazā Krasta iela 83, Rīga, LV-1003

Reg.nr. 40203042189

PVN kods: LV40203042189

Banka

AS SEB banka

IBAN: LV65UNLA0050024635256

SWIFT: UNLALV2X

gundega berzina

Gundega Bērziņa

Pārdošanas menedžere

tel. +371 292 59021

gundega@medgrupe.lt
gunta peica

Gunta Peiča

Projektu menedžere

tel. +371 2 0218775

gunta@medgrupe.lt
agnese stalberga

Agnese Stalberga

Klientu apkalpošanas menedžere

tel. +371 264 45241

agnese@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Faktiskā un juridiskā adrese
Kā atrast?
Rekvizīti

UAB "MED GRUPĖ"

Trinapolio 9D, Vilnius

Reg.nr. 125435246

PVN kods: LT100001060719

Banka

Luminor Bank AB

IBAN: LT454010042403779076

SWIFT: AGBLLT2X

sarunas perminas

Šarūnas Perminas

Ģenerāldirektors

tel. +370 686 39300

sarunas@medgrupe.lt
justina puisiene

Justina Puišienė

Izpilddirektore

tel. +370 600 19252

justina@medgrupe.lt
vytautas puisys

Vytautas Puišys

Pārdošanas vadītājs

tel. +370 600 19251

vytautas@medgrupe.lt
violeta vinsloviene

Violeta Vinslovienė

Pārdošanas menedžere

tel. +370 600 22455

violeta@medgrupe.lt
giedre polonske

Giedrė Polonskė

Iepirkumu menedžere

tel. +370 618 74741

giedre@medgrupe.lt
dovile jursiene

Dovilė Juršienė

Klientu apkalpošanas menedžere

tel. +370 600 69839

dovile@medgrupe.lt
milda guogiene

Milda Guogienė

Galvenā grāmatvede

tel. +370 611 10790

milda@medgrupe.lt
dovile petkeliene

Dovilė Petkelienė

Ģenerāldirektora asistente

tel. +370 620 14157

dovile.petkeliene@medgrupe.lt
donatas paulauskas 2

Donatas Paulauskas

Pārdošanas menedžeris

tel. +370 626 35429

donatas@medgrupe.lt
jurgita goberiene

Jurgita Goberienė

Loģistikas menedžere

tel. +370 611 33765

jurgita@medgrupe.lt
jurgita verikiene

Jurgita Verikienė

Loģistikas menedžere

tel. +370 686 31775

jurgita.verikiene@medgrupe.lt
asta mokrikiene

Asta Mokrikienė

Loģstikas menedžere

tel. +370 5 2761377

asta@medgrupe.lt
kristina kacinskiene

Kristina Kačinskienė

Loģistikas menedžere

tel. +370 612 77795

kristina@medgrupe.lt
viaceslavas bursovas

Viačeslavas Bursovas

Loģistikas menedžeris

tel. +370 623 39990

viaceslavas@medgrupe.lt
lina alesiuniene

Lina Alešiūnienė

Apmācību menedžere

tel. +370 635 52464

lina@medgrupe.lt

UAB “Med grupės projektai” (zobu tehniskā laboratorija)

Faktiskā un juridiskā adrese
Kā atrast?
Rekvizīti

UAB „MED GRUPĖS PROJEKTAI"

Žvirgždyno g. 1, Vilnius

Reg.nr. 300928532

Banka

Swedbank LT04 7300 0101 0224 5647

adomas kacinskas

Adomas Kačinskas

Direktors

tel. +370 611 20005

adomas@medgrupe.lt
zilvinas venckus

Žilvinas Venckus

Direktora asistents

tel. +370 621 31449

zilvinas@medgrupe.lt
aurelija abramoviene

Aurelija Abramovienė

Pārdošanas menedžere

tel. +370 657 81063

aurelija@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Faktiskā un juridiskā adrese
Kā atrast?
jurate kriksciuniene

Jūratė Krikščiūnienė

Pārdošanas menedžere

tel. +370 698 29771

jurate@medgrupe.lt
dovile liepe

Dovilė Liepė

Pārdošanas menedžere

tel. +370 670 27302

dovile.liepe@medgrupe.lt
gintare savicke

Gintarė Savickė

Loģistikas menedžere

tel. +370 610 20196

gintare@medgrupe.lt

OU “Medgrupe”

Faktiskā un juridiskā adrese
Kā atrast?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktors

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
kaili leming

Kaili Leming

Pārdošanas menedžere

tel. +372 50 82 159

kaili@medgrupe.ee
kristi helde

Kristi Helde

Pārdošanas menedžere

tel. +372 52 88880

kristi@medgrupe.ee
jana larin

Jana Larin

Klientu apkalpošanas un loģistikas menedžere

tel. +372 566 95443

jana@medgrupe.ee

UAB “Medgrupė”

Faktiskā un juridiskā adrese
  • 220100, г. Минск, ул. Сурганова, д.61, пом.33
Kā atrast?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktors

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
roman kurchik

Roman Kurchik


Direktora asistents

tel. +375 44 788 77 11

roman@straumann.by
olga stugareva

Olga Stugareva

Stratēģijas attīstības menedžere

tel. +375 44 713 11 33

olga@straumann.by

Kā atrast?