2019.06.13, Park Inn by Radisson, Krogus 1, Rīga, Latvija

Personāla un Ārstēšanas procesa vadība zobārstniecības klīnikā

Vienas dienas teorētiskais kurss zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem

Reģistrēties
 • Datums

  2019.06.13

 • laiks

  09:00-17:00

 • Valoda

  krievu

 • cena

  190 EUR

Kam paredzēts?

Zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem.

Tēmas

1. Personāla menedžments. Kā pieņemt darbā un vadīt cilvēkus? Kas ir motivācija? Kā motivēt personālu zobārstniecības klīnikā. Kā sadalīt pienākumus un panākt, lai viss tiktu padarīts? Kā izveidot efektīvu zobārstniecības klīnikas stuktūru? Kā kļūt par līderi un atrast savu vadības stilu?

2. Zobārstniecības protokolu menedžments. Kāpēc klīnikai ir jākontrolē zobārstniecības protokoli? Kā ieviest ārstēšanas protokolu kontroles sistēmu. Kādas inovācijas zobārstniecībā ir vērts ieviest?

3. Pacientu konsultēšanas menedžments. Kas ir svarīgi pacientiem? Kā apmierināt pacienta vajadzības? Kā būt efektīvākiem konsultējot pacientus? 

Lektors

Sarunas foto
Lektors

Šarūnas Perminas

Kopš 2013.gada Šarūnas Perminas ir atbildīgs par zobārstniecības kompāniju grupas vadīšanu:

Viļņas Implantoloģijas centrs Viļņā (11 krēsli), "&Smile" zobārstniecības klīnika Kauņā (5 krēsli), klīnika "Adenta" Rīgā (13 krēsli), "Med grupe" Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā (Straumanngroup izplatītāji Baltijas valstīs un Baltkrievijā), "Med grupe projektai" (7 zobu tehniķu laboratorija, 3shape un AirNivol ortodontisko kapju izplatītāji).

Katra no šīm kompānijām atrodas starp sava tirgus segmenta līderiem, veiksmīgi darbojas un turpina augt, pateicoties izcilai darbinieku, biznesa partneru un klientu komandai. Būdams iesaistīts ikdienas darbā, kā arī sniedzot konsultācijas un lasot lekcijas, Šarūnas Perminas ir guvis pieredzi, kurā ir gatavs dalīties ar zobārstniecības klīniku menedžeriem. Pēc veiksmīgiem finanšu menedžmenta kursiem, lektors ir sagatavojis jaunu vienas dienas kursu.

Reģistrācija

1 dalībnieks
Kontakti
Kontakti

Papildus informācija

+371 20218775

gunta@medgrupe.lt