2020.11.05, Rīga, Latvija

Personāla un Ārstēšanas procesa vadība zobārstniecības klīnikā

Vienas dienas teorētiskais kurss zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem

Reģistrēties
  • Datums

    2020.11.05

  • laiks

    09:00-17:00

  • Valoda

    angļu vai krievu (pēc vairākuma izvēles)

Kam paredzēts?

Zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem.

Tēmas

1. Personāla menedžments. Kā pieņemt darbā un vadīt cilvēkus? Kas ir motivācija? Kā motivēt personālu zobārstniecības klīnikā. Kā sadalīt pienākumus un panākt, lai viss tiktu padarīts? Kā izveidot efektīvu zobārstniecības klīnikas stuktūru? Kā organizēt klīnikas iekšējās sapulces un izveidot komandas garu? Kā kļūt par līderi un atrast efektīvu vadības stilu?

2. Zobārstniecības protokolu menedžments. Kas ir svarīgi pacientam? Kā ieviest ārstēšanas protokolu kontroles sistēmu? Kurus ārstēšanas protokolus kontrolēt? Kā izveidot labu iespaidu un apmierināt pacientu vajadzības?

 

Lektors

Sarunas foto
Lektors

Šarūnas Perminas

Kopš 2013.gada Šarūnas Perminas ir atbildīgs par zobārstniecības kompāniju grupas vadīšanu:

Viļņas Implantoloģijas centrs Viļņā (11 krēsli), klīnika "Adenta" Rīgā (13 krēsli), SIA Med grupe (Straumanngroup izplatītāji Baltijas valstīs un Baltkrievijā), "Med grupe projektai" (zobu tehniskā laboratorija, 3shape un AirNivol izplatītāji).

Katra no šīm kompānijām atrodas starp sava tirgus segmenta līderiem, veiksmīgi darbojas un turpina augt, pateicoties izcilai darbinieku, biznesa partneru un klientu komandai. Būdams iesaistīts ikdienas darbā, kā arī sniedzot konsultācijas un lasot lekcijas, Šarūnas Perminas ir guvis pieredzi, kurā ir gatavs dalīties ar zobārstniecības klīniku menedžeriem. Pēc veiksmīgiem finanšu menedžmenta kursiem, lektors ir sagatavojis jaunu vienas dienas kursu.

 

Reģistrācija

1 dalībnieks
Kontakti
Kontakti

Papildus informācija

+371 20218775

kursi@medgrupe.lv