2020.11.06, Rīga, Latvija

Zobārstniecības klīnikas finanšu menedžments

Vienas dienas teorētiskais kurss zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem, grāmatvežiem

Reģistrēties
  • Datums

    2020.11.06

  • laiks

    9:00-17:00

  • Valoda

    angļu vai krievu (pēc vairākuma izvēles)

Kam paredzēts?

Zobārstiem, zobārstniecības klīniku īpašniekiem, vadītājiem, menedžeriem, grāmatvežiem.

Tēmas

Kursu mērķis: dalīties ar pieredzi, kā izveidot zobārstniecības klīnikas finanšu vadības sistēmu. Klīnikas īpašnieka lēmumi par paplašināšanos, darbinieku algu nosacījumiem, procedūru cenām un mārketingu var tikt pieņemti tikai tad, kad ir skaidra sapratne, kā tas ietekmēs klīnikas rentabilitāti. Šis kurss ir palīdzējis veidot šo sapratni jau vairāk kā 700 kursa apmeklētājiem.

Programmā:

1. Klīnikas rentabilitāte. Detalizēti apskatīsim, kas un kā ietekmē klīnikas rentabilitāti un kas veicams, lai to palielinātu. Vienkāršas, lietotājam draudzīgas Microsoft excel tabulas tiks nodotas jūsu rīcībā.

2. Ārstu algas. Tas ir lielākais izmaksu centrs zobārstniecības klīnikā. Kādu procentu var maksāt ārstiem, lai strādātu rentabli, labi algu apstākļi un konkurētspēja.

3. Materiālu un atlaižu menedžments. Jums tiks nodrošināts materiālu un atlaižu vadības sistēmas paraugs.

4. Klīnikas procedūru cenrādis. Uzzināsiet, kā izskatīties konkurētspējīgiem, bet vienlaicīgi nopelnīt. Jūs iegūsiet pārdomāta cenrāža paraugu.

5.  Rentabli ārstēšanas protokoli. Uzzināsiet, kādas ārstēšanas metodes dod klīnikai vislielāko pienesumu.

6. Inovāciju ieviešana. Investīciju loģika. Vai ir vērts ieguldīt CAD/CAM?

7. Kā palielināt zobu implantus klīnikā? Kas ir svarīgi pacientiem: pacientu vēlmes un psiholoģija. Kā būt efektīvākiem, konsultējot pacientus? Kā piedāvāt dārgus pakalpojumus?

Lektors

Sarunas foto v2
Lektors

Šarūnas Perminas

Kopš 2013.gada Šarūnas Perminas ir atbildīgs par zobārstniecības kompāniju grupas vadīšanu:

Viļņas Implantoloģijas centrs Viļņā (11 krēsli), klīnika "Adenta" Rīgā (13 krēsli), SIA Med grupe (Straumanngroup izplatītāji Baltijas valstīs un Baltkrievijā), "Med grupe projektai" (zobu tehniskā laboratorija, 3shape un AirNivol izplatītāji).

Katra no šīm kompānijām atrodas starp sava tirgus segmenta līderiem, veiksmīgi darbojas un turpina augt, pateicoties izcilai darbinieku, biznesa partneru un klientu komandai. Būdams iesaistīts ikdienas darbā, kā arī sniedzot konsultācijas un lasot lekcijas, Šarūnas Perminas ir guvis pieredzi, kurā ir gatavs dalīties ar zobārstniecības klīniku menedžeriem.

Finanšu menedžmenta kursu ir jau noklausījušies vairāk kā 200 Latvijas zobārstniecības speciālisti.

Reģistrācija

1 dalībnieks
Kontakti
Kontakti

Papildus informācija

+371 20218775

kursi@medgrupe.lv